25 gru 2012

Christmas!!!
Święta pełną parą, stoły pełne jedzenia i najbliższych którzy zasiadają wokół niego. Magia unosi się w powietrzu. Okazja by oderwać się od rzeczywistości i odpocząć. Właśnie w telewizji leci Home Alone 2. Oczywiście ,że oglądam!!! Może to stereotyp, ale w każde święta oglądam Kevina!
Ktoś pytał czy dodam post z prezentami. Hmn pomyślałam, ze nie ma sensu wylewać tutaj o tym co dostałam. Dodałam parę zdjęć i część z tych rzeczy znajdowała się w moim liście do Św.Mikołaja, więc jestem szczęśliwa. Dziękuję E:* za świetną niespodziankę, której się totalnie nie spodziewałam, ale mega trafna! Następna już niedługo więc czekam z niecierpliwością!
A jak wam mijają święta? Ja odpoczywam i delektuje się każdą chwilą, w której leniuchuje. Właśnie siedzę w ciepłych kapciach i piżamie. Piszę do Was ten post, bo chcę jeszcze raz życzyć Wam wesołych świąt. W końcu spotykamy się tu nie od dziś! :-)
Teraz schodzę na dół, tam gdzie choinka ładnie pachnie i z kominka bije ciepło, aby obejrzeć Kevina. 
Miłego wieczoru Wam życzę i czerpcie radość z wszystkiego co was otacza! 

PS: Jeśli chcecie mogę jutro rano zrobić jakiś live chat! Porozmawiamy sobie razem miło w tej świątecznej atmosferze, dajcie znać!

love Aliss!


7 komentarzy:

 1. jesteśmy za live ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne te pędzle, daj znać jak się sprawują, bo też chciałam sobie je sprawić : )
  zapraszam na http://lavenoir.blogspot.com/
  M.

  OdpowiedzUsuń
 3. masz naprawdę bardzo ładną twarzyczkę i lubię czytać Twojego bloga :*:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciała byś pojechać do Holandii jeszcze raz?????

  OdpowiedzUsuń
 5. zrób jeszcze chat dziś albo jutro

  OdpowiedzUsuń