17 kwi 2013

Be yourself! | alissvlogchannel


Cześć kochani! :-*
Dziś ważny filmik dla mnie! BE yourself czyli bądź sobą!
Pamiętajcie, że wszyscy jesteście wyjątkowi i zawsze bądźcie sobą! Zapraszam do oglądania, bo nie ma sensu, abym drugi raz pisała tutaj to wszystko:* 
mam nadzieję, ze pomogłam chociaż nielicznym!

Dobranoc :*


17 komentarzy:

 1. Lubię takich ludzi z pozytywną energią, ja wszystkie prawdy życiowe, które wymieniłam wiem i zawsze staram się przekazywać to innym:) Nie warto marnować czasu na kopiowanie innych, bo i tak nigdy nie staniemy się tacy sami jak ikona piękna, stylu, urody. Uważam, że każdy jest indywidualny i ta jego indywidualność jest potrzebna, bo wiadomo, że każdy jest wyjątkowy na swój sposób. Dla tego warto spojrzeć na siebie w lustrze i poszukać tych pięknych cech w naszym wyglądzie i je eksponować w odpowiedni sposób, a resztę mankamentów zakrywać, tak by nie raziły nas samych w oczy. Chociaż i tak każdy ma inny gust, dla właściciela coś może być brzydkie, a dla osoby postronnej piękne. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. PS Podoba mi się Twoja przemowa, do mnie trafiłaś. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I jeszcze zapomniałam zapytać. Skąd masz tą przepiękną kanapę?:) Widziałam ją już w filmiku room tour i zapomniałam zapytać. Uwielbiam motywy floral, a ten jest wspaniały, wręcz idealny!♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodka i przedsympatyczna tak bym Cię określiła. Słuchałam Cię i postaram się być pewniejszą... oby wypaliło

  OdpowiedzUsuń
 5. ten filmik dodał mi.. mhm, uświadomił mi, że nie warto mieć niską samoocenę i zawsze słuchać dogryzek innych. Zawsze trzeba czuć się pięknym, mądrym(tylko tak zdrowo, z głową). Dziękuje Alicja:)

  OdpowiedzUsuń
 6. hej hej :)
  Powiem Ci szczerze, że myślę dokładnie tak samo jak Ty :) powinniśmy się w życiu skupić na sobie, a nie na innych. ja osobiście jestem taką osobą, która najpierw myśli o kimś, a na samym końcu o sobie. i zdałam sobie sprawę z tego, ze płacę za to ogromną cenę. bo niektórzy ludzie nawet niedocenianą tego, co dla nich robię. dlatego od dzisiaj na pierwszym miejscu stawiam siebie, swoje problemy i ambicje :) dużo prawdy jest w tym, że aby mieć więcej niż mamy, powinniśmy stać się kimś więcej niż jesteśmy teraz. dlatego niezależnie od wszystkiego musimy dążyć do postawionych sobie wcześniej celów i pamiętać o tym, że przeciwieństwem sukcesu nie jest porażka, lecz przeciętność. osobiście od paru lat wyznaje zasadę "żyj jakby jutra miało nie być", uważam, że powinniśmy yć tak jakby każdy dzień naszego życia był naszym ostatnim. należy sobie uświadomić, że najpiękniejszy dzień jest właśnie DZISIAJ, natomiast największą przeszkodą jest poddanie się.
  swoją drogą, to od jakiegoś czasu mam małą rozterkę nad tym, żeby zagadać o chłopaka z równoległej klasy LO ;) także widzisz z jednej strony uważam, że jak nie teraz, to kiedy? a z drugiej strony uważam, że chyba nie jest mną zainteresowany :( dlatego czasami lepiej jest odpuścić, niż robić coś [chyba] na siłę :)
  pozdrawiam Cię kochana! :) trzymaj się cieplutko ;***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziekuje za tyle slow:* pozdrawiam!

   Usuń
 7. Czy z Tobą i Emilem wszystko ok? Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że nie.
  Pytam z czystej troski, mam nadzieję, że nawet jeśli nie, to u Ciebie wszystko dobrze.
  Twoja wierna czytelniczka :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Baardzo pozytywny filmik, zapewne pomogłaś nim wielu osobom. Bycie sobą jest najważniejsze! ♥
  Pozdrawiam, Berries

  OdpowiedzUsuń
 9. jestes z emilem?

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny filmik! Miło się Ciebie słucha i jesteś przepiękna :*
  PS. Wiem, ze pytanie nieadekwatne do filmiku, ale chciałam spytać jaki pędzel (firma, numer etc) posiadasz do podkładu i pudru i czy jest dobry:) Prosze o odpowiedz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. używam jednego pedzla zazwyczaj do podkladu i pudru - bdellium tools 959 jest swietny!

   Usuń