5 maj 2013

Inni ulubieńcy kwietnia | alissvlogchannel


 
Ktoś w komentarzu spytał mnie ostatnio czemu w ulubieńcach Kwietnia są tylko kosmetyki. Odpowiedź jest prosta : Nie miałam czasu i filmik nakręciłam na szybko. A więc dziś w ramach przeprosin dodaję dla Was Innych ulubieńców Kwietnia. Filmik ładował się 6h.. więc wciśnijcie to HD dla którego tak długo się ładował :)
 
 
 
Tak jak mówiłam w filmiku planujemy nakręcić z Emilem 'Boyfriend Tag' o który tak bardzo przez długi czas prosiliście. Pytania tutaj lub na ask.fm :*
 
Poza tym wszystkim czas na odpoczynek. Większość z Was wie , że od Wtorku zaczynam swój maraton z maturami. Pisemnych się nie boję, stres złapie mnie pewnie dopiero we Wtorek rano, ale ustny polski mnie przeraża. Pracę maturalną już mam więc o tyle jestem spokojna. Wierzę , że wszystko będzie dobrze, musi być!
 
Buziaki kochani:*
 
 

12 komentarzy:

 1. dlaczego sie rozstaliscie i znowu wrociliscie?

  OdpowiedzUsuń
 2. ja już "dawno" po maturze (3 rok na studiach), maturę zdasz na pewno, więc dobrze, że się nie stresujesz =) ważne gdzie chcesz iść dalej i z czego potrzebujesz najwięcej punktów, ale i tak stres za wiele nie pomoże, chyba, że ten motywujący =), a co do polskiego ustnego, to nie wiem jak ty, ale ja umiałam całość na pamięć i w domu w kółko gadałam to do siebie, na maturze zapomniałam kilka razy co dalej, ale to tylko na kilka sekund, pewnie z boku wyglądało to jak - przerwa na oddech albo specjalny przerywnik =) trzymam kciuki, powodzenia =)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam nadzieję, że będzie wszystko okej na ustnym! Właśnie się uczę pracy :P

   Usuń
 3. Przecudowny filmik i chyba kupię ten aparat.xd super,powodzenia jutro na matmie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. The era of amusement is being replaced by the
  era online rn nursing programs of repression. Rome really
  was the beginning of your articles.

  My site :: nursingschoolsinnewyork.Us

  OdpowiedzUsuń
 5. Alicja błagam pomóż :c
  Czytam twojego bloga i widzę,że się często uczysz,uczyłaś.Zbliża się wyciąganie ocen,a mi brak zapału.Co gorsza,kiedy przystępuje do nauki ciężko mi zapamiętać,albo błądzę myślami tam gdzie nie trzeba.Masz może jakiś sposób na efektowną naukę ?Błagam ! :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę , że jedną motywację już masz musisz poprawić/wyciągnąć oceny. Druga motywacja jest taka, że jeśli poprawisz będziesz miała satysfakcje i bądźmy szczerzy ( święty spokój :D )
   A potem możesz cieszyć się wolnymi popołudniami i piękna pogoda! :*

   Usuń
 6. jaki wybrtałaś temat na ustny polski?:) trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naturalizm jako metoda opisywania świata :)

   Usuń
 7. a ile mialas punktow z ustnego polskiego? jesli mozna wiedziec:)

  OdpowiedzUsuń